TERMA VAZ Termostatická hlavica SMART WI-FI

Kód: 2100/BIE2 2100/BIE3 2100/BIE4 2100/BIE5 2100/CIE 2100/CIE2 2100/CIE3 2100/CIE4 Zvoľte variant
Na objednávku
Neohodnotené
Značka: TERMA
€174
Na objednávku do 30 dní Na objednávku do 30 dní Na objednávku do 30 dní Na objednávku do 30 dní Na objednávku do 30 dní Na objednávku do 30 dní Na objednávku do 30 dní Na objednávku do 30 dní Zvoľte variant
Farba predná + bočný chránič
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Termostatická hlavica VAZ so základnou reguláciou prostredníctvom panelu na hlavici. Plnú funkčnosť podporuje mobilná aplikácia TERMA Smart. Termostatická hlavica spolupracuje so senzormi otvorenia okna VOS a senzorom teploty a vlhkosti VTS z rady SMART.

Diaľkovo ovládaná termostatická hlavica je vybavená 5-stupňovým regulátorom teploty miestnosti (15-28°C) a 7-dňovým pracovným plánom. 

Má automatickú ochrana proti zamrznutiu (Antifrost). Možnosť horizontálnej aj vertikálnej montáže. Montáž na ventil: závit M30x1,5. Adaptéry pre ventily Danfoss RA, RAV, RAVL, M28x1,5 a ventily Giacomini a Caleffi sú dostupné ako samostatné príslušenstvo.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Termostatická hlavica je dostupná v elegantnej čiernej alebo nadčasovej bielej farbe. Bočné kryty termostatickej hlavice sú dostupné v bielej, čiernej, striebornej farbe a chróme. Stmievajúci displej dodáva termostatickej hlavici jemnosť. Je napájaná vysoko výkonným batériovým článkom, ktorého jedno nabitie vystačí na celú vykurovaciu sezónu. Extrémne jednoduchá inštalácia a postup autokalibrácie umožňujú inštaláciu termostatickej hlavice do takmer každého radiátora a s akýmkoľvek typom termostatického ventilu.

Funkčnosť:

Diaľkovo ovládaná termostatická hlavica je vybavená 5-stupňovým regulátorom teploty miestnosti (15-28°C) a 7-dňovým pracovným plánom. Plná funkčnosť hlavice je dostupná prostredníctvom ovládania aplikácie TERMA Smart. Termostatická hlavica má zabudované tepelné čidlo, ale v rámci Smart systému spolupracuje aj s externým senzorom teploty a vlhkosti a senzormi otvorenia okna.

Ďiaľkové ovládanie:

K diaľkovému ovládaniu Vám postačuje bezplatná aplikácia TERMA Smart (Android / iOS) a akékoľvek prenosné zariadenie (napr. smartphone alebo tablet), ktoré umožňuje pripojenie k sieti WI-FI. Pomocou jedného zariadenia môžete ovládať ľubovoľný počet zariadení z rady Smart z domova, ako aj mimo domov (cez internet). Nie je potrebný žiadny ďalší riadiaci modul.

Bezpečnosť:

Termostatická hlavica má ochrannú funkciu proti zamrznutiu (AntiFrost), ktorá sa aktivuje, ak okolitá teplota klesne na cca 6°C. V prípade kriticky nízkeho stavu batérie hlavica otvorí núdzovo ventil, aby sa zabránilo náhodnému zamrznutiu vykurovacieho systému. Termostatická hlavica signalizuje núdzové stavy priamo na displeji a prostredníctvom aplikácie na ovládanie.

Dizajn a konštrukcia:

Páskový LED indikátor informuje o aktuálne nastavenej prevádzkovej teplote a zobrazuje, ktoré doplnkové funkcie sú aktívne. Ovládací panel sa prispôsobí montážnej polohe vykurovacieho telesa (horizontálna alebo vertikálna). Zásuvka pre nabíjanie batérie je skrytá pod predným krytom. 

Montáž na ventil: závit M30x1,5. Adaptéry pre ventily Danfoss RA, RAV, RAVL, M28x1,5 a ventily Giacomini a Caleffi sú dostupné ako samostatné príslušenstvo.

 

Technické údaje:

Napájanie: 5,8 Ah

Výkonový rozsah:  Array

Trieda ochrany zariadenia: Trieda III

Pripojenie k radiátoru:  M30x1,5

Stupeň ochrany krytu (IP): IP22

 

Aplikácia TERMA Smart:

TERMA SMART

Dodatočné parametre

Kategória: SMART vykurovanie
Diaľkové ovládanie: WIFI

!logo_TERMA_FULL

Výrobky poľskej spoločnosti TERMA sú pojmom v oblasti dizajnových radiátorov. Vyrába výrobky špičkovej kvality už od roku 1990. V úzkej spolupráci s poprednými dizajnérmi a inžiniermi vytvára trendy v súčasnom dizajne radiátorov. Jej výrobky nájdete vo viac ako 40 krajinách sveta. Hlavnou prednosťou je variabilita jednotlivých radiátorov, možnosť výroby v 190 odtieňoch palety RAL a v originálnych odtieňoch vzorkovníka TERMA. 

Nadštandardná záruka TERMA: 

  • 8 rokov na povrchovú úpravu oceľových radiátorov vo všetkých farbách podľa vzorkovníka RAL a špeciálnych farbách
  • 8 rokov na tesnosť oceľových a liatinových radiátorov, zmontovaných v závode výrobcu
  • 3 roky na povrchovú úpravu chromovaných radiátorov
  • 2 roky na povrchovú úpravu liatinových radiátorov
  • 2 roky na elektrické vykurovacie tyče do radiátorov a elektrické komponenty do elektrických radiátorov
  • 2 roky na povrchovú úpravu produktov výrobcu vo všetkých farbách podľa vzorkovníka RAL a neštandardných farbách
  • 2 roky na chromovanú povrchovú úpravu príslušenstva pre radiátory a vykurovacie tyče