TERMA CAMBER BIELY hliníkový radiátor

Kód: 1641/583
Neohodnotené
Značka: TERMA
ZADARMOZADARMO
Bez názvu52
€160,80
6 - 8 týždňov
Rozmery (V x Š)
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Štandardné farby
Hliníkový radiátor CAMBER je skvelou alternatívou bežných radiátorov. 

Výhodou hliníka je rýchlosť prenosu tepla, čo umožňuje rýchlu reakciu pri potrebe zmeny teploty v miestnosti. Rýchly prenos tepla, dlhoročná výdrž a odolnosť proti korózii sú kľúčovými výhodami radiátora. V cene radiátora je montážna sada (úchytky na stenu) vo farbe radiátora.

DOPRAVA1

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Vykurovacie teleso je určené na ústredné vykurovanie. 

Napojenie:

 LP (2)

 

Technické údaje:

Prípojný závit:  G 1/2“ vnútorný
Max. prevádzkový tlak: 2000kPa
Max. prevádzková teplota: 95oC

UPOZORNENIE:

Radiátor musí byť používaný v uzavretých sústavách ústredného vykurovania. 
Radiátor nesmie pracovať v otvorených sústavách alebo sústavách úžitkovej vody. Je určený pre montáž vo vodných sústavách ústredného kúrenia z oceľových čiernych trubiek alebo plastových trubiek s antidifúznou bariérou. 
Vyžaduje sa nariedenie vykurovacieho média v sústave inhibítorom, aby nedochádzalo k chemickej reakcii hliníka radiátora a napr. medených alebo oceľových rozvodov. Vykurovacie médium nesmie obsahovať etylenglykol alebo propylenglykol.

 

Radiátor nesmie byť nainštalovaný v zóne A.

 Zóna A

Camber5

Camber6

 

Výrobky poľskej spoločnosti TERMA sú pojmom v oblasti dizajnových radiátorov. Vyrába výrobky špičkovej kvality už od roku 1990. V úzkej spolupráci s poprednými dizajnérmi a inžiniermi vytvára trendy v súčasnom dizajne radiátorov. Jej výrobky nájdete vo viac ako 40 krajinách sveta. Hlavnou prednosťou je variabilita jednotlivých radiátorov, možnosť výroby v 190 odtieňoch palety RAL a v originálnych odtieňoch vzorkovníka TERMA.