TERMA CAMBER BIELY hliníkový elektrický radiátor

Kód: 1647/575
Neohodnotené
Značka: TERMA
ZADARMOZADARMO
Camber
€314,40
6 - 8 týždňov
Rozmery (V x Š)
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Napojenia
Camber farby - vzorkovník
Farba vykurovacej tyče
Kábel vykurovacej tyče
Elektrický radiátor s 2 hod. funkciou sušenia uterákov + regulácia teploty miestnosti. Dlhoročná výdrž a odolnosť proti korózii sú kľúčovými výhodami sušiaka CAMBER. Veľký výber farieb umožňuje zladiť sušiak s interiérom alebo z neho naopak urobiť výrazný prvok interiéru. Dodáva sa naplnený, s namontovanou vykurovacou tyčou TS1 a s regulátorom KTX4 Blue - stačí zavesiť na stenu. Je na čisto elektrické vykurovanie. 
DOPRAVA1

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Tlačidlá na vykurovacej tyči dovoľujú zjednodušeným spôsobom nastaviť prevádzkovú teplotu alebo spustiť zjednodušený časovač (do 4 hod.). Zariadenie ukazuje aktuálne nastavenú úroveň teploty a signalizuje stav vykurovania a pokoja. Ovládač má merač skutočného času vykurovania, ktorý umožňuje lepšiu kontrolu množstva spotrebovanej energie.

Diaľkové ovládanie cez Bluetooth je prostredníctvom aplikácie BLUE-Line.  Aplikácia je zdarma, je dostupná na Google Play alebo Apple Store. Prostredníctvom aplikácie môžete nastavovať:

  • teplotu média v sušiaku (30-60°C)

  • teplotu miestnosti (15-30°C) 

  • ľubovoľný počet programov pre 7-dňový plán prevádzky

  • k dispozícii rozšírená funkcia časovača

 

K diaľkovému ovládaniu je možné využiť ľubovoľné prenosné zariadenie - smartphone alebo tablet - vybavené technológiou Bluetooth. Prostredníctvom jedného zariadenia je možné programovať prevádzku a kontrolovať ľubovoľné množstvo zariadení série BLUE, ktoré sa nachádzajú v dosahu mobilného zariadenia.

Vykurovacia tyč je vybavená:

  • ochranou proti zamrznutiu ANTIFREEZE,
  • dvojitým zabezpečením pred nadmerným nárastom teploty sušiaka,
  • signalizáciou výstražných stavov,
  • aktívnou ochranou v prípade prevádzky nasucho.

Pamätá si posledné nastavenie (predvolené nastavenie). Umožňuje spoluprácu s vonkajšími meračmi a so systémami inteligentných budov.

Technické údaje vykur. tyče:

Stupeň ochrany krytu: Ipx5
Vonkajší závit: ½“
Napájanie: 230 V, 50 Hz

Napojenie sušiaka:

Napojenie (2)

 

 

Sušiak nesmie byť nainštalovaný v zóne A (do 1m od zdroja vody).

Zóna A

Camber5 – Susiak

Camber6 – Susiak

 

Výrobky poľskej spoločnosti TERMA sú pojmom v oblasti dizajnových radiátorov. Vyrába výrobky špičkovej kvality už od roku 1990. V úzkej spolupráci s poprednými dizajnérmi a inžiniermi vytvára trendy v súčasnom dizajne radiátorov. Jej výrobky nájdete vo viac ako 40 krajinách sveta. Hlavnou prednosťou je variabilita jednotlivých radiátorov, možnosť výroby v 190 odtieňoch palety RAL a v originálnych odtieňoch vzorkovníka TERMA.